۰۹۰۱۶۳۱۱۸۷۰

بهترین مرکز استخدام کوچ

همان طور که می دانید علم کوچینگ برای افزایش میزان بهره‌وری کسب‌وکارهای مختلف استفاده می‌شود. کوچینگ در تلاش است تا نقاط ضعف یک کسب‌وکار خاص را بشناسد و موانع احتمالی را بردارد. هم اکنون بسیاری از مشاغل سراسر جهان توانسته­ اند از طریق فرآیند کوچینگ شرایط مناسبی را برای کسب و کار خود فراهم کنند.

در ایران نیز افراد توانمندی که در شغل خود به موفقیت هایی رسیده اند برای اینکه بتوانند درست و بهتر تجربیات خود را در اختیار افراد قرار دهند به سمت کوچینگ روی آوردند و به تدریس و آموزش مباحث کوچینگ پرداختند.

کوچ حرفه ای

پیش‌شرط ورود به حرفه بیزینس کوچینگ برخورداری از دانش و تجربه است. به همین دلیل افرادی می بایست به شغل کوچینگ روی آورند که تا حدودی در زمینه‌های گوناگون کسب‌وکار آشنایی داشته باشند. تجربیاتی چون:

 • مدیریت
 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • فروش

گرچه با کمی علاقه و میل به آموختن می‌توان مسیر توسعه فردی را تا تبدیل شدن به یک کوچ حرفه‌ای کسب‌وکار طی کرد. اما برای دست یافتن به مهارت‌های لازم در این زمینه، بهترین گزینه آموزش و برخورداری از تجربه یک کوچ با تجربه است.

رابین کوچ با یک تیم حرفه ای و مدرسان با تجربه به سازمانها و شرکتها کمک می کند تا از رهنمودهای مورد نیاز در قالبهای زیر برخوردار شوند:

1. برگزاری جلسات کوچینگ فردی

2. برگزاری جلسات کوچینگ گروهی برای سازمانها، شرکتها و صنایع

3. برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی ویژه سازمانها (درون سازمانی) در زمینه مدیریت کاربردی(آموزش اصول مدیریت در کسب و کار: با آموزش مهارتهای سه گانه و وظایف پنجگانه به مدیران و کارکنان، به افزایش بهره وری آنها در سازمان یا شرکت کمک می کند.)

4. طراحی بوم مدل کسب و کار، تحلیل وضعیت فعلی کسب و کار ، طراحی مسیر رشد و پیشرفت، هدف گذاری و برنامه ریزی، پشتیبانی مستمر تا رسیدن به وضعیت مطلوب

5. ارائه مقالات در زمینه کوچینگ و اصول مدیریت

مزایای آموزش رابین کوچ

کوچینگ یک روش مناسب است تا شما بتوانید برای کسب‌وکار خود برنامه‌های مناسبی بچینید. از طریق موارد ذکر شده می‌توانید از نظر فردی رشد و پیشرفت کنید و برای حل مسائل کاری روش‌های متفاوتی به کار بگیرید. در نهایت کسب‌وکار شما می‌تواند ظرفیت زیادی برای رسیدن به مقاطع و نتایج بالاتر داشته باشد. یکی از مزایای رابین کوچ این است که به‌ صورت بومی و کاربردی شما را همراهی می کند تا به رشد دلخواه برسید.

مقالات و کتابهای فراوانی وجود دارند که روشهای مدیریتی مختلف را معرفی می کنند که بیشتر آنها توضیح درباره سیستم های مدیریتی کشورهای دیگر هستند. اما در تمامی آنها دو چیز مهم مشترک است:

 • بومی سازی نشده اند
 • فرهنگ ایران همسو نیستند

کوچینگ ایرانی

در رابین کوچ سعی شده است که روشهای صحیح مدیریت در ایران آموزش داده شود. نکته قابل توجه دیگر این است که معمولا دانش آموختگان با وجود یادگیری تخصصی کار متاسفانه درک صحیحی از کسب ندارند و با شناختی اندک وارد این دنیای پرچالش می شوند و رویه سنتی و سیستم کاری گذشتگان را در پیش می گیرند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به شیوه اصولی و علمی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با تکیه بر توانمندیهای خود، افرادی تاثیر گذار و موفق در کسب و کارتان باشید.

مفاهیم رابین کوچ

افرادی که از رهنمودهای رایین کوچ بهره می برند، به نتایج و مفاهیم روشنی می‌رسند. که مهم‌ترین آن عبارت است از:

 • بهبود سطح زندگی
 • افزایش میزان قدرت فردی
 • رسیدن به توانایی‌های کافی برای حل مسائل
 • افزایش قدرت و مهارت رهبری
 • افزایش خودشناسی
 • کسب توانایی برای ایجاد تغییر در سبک زندگی
 • ارائه استراتژی‌های مختلف برای پیشرفت در کسب‌وکار
 • افزایش تأثیر‌گذاری

نکته پایانی

با توجه به اهمیت علم کوچینگ در دنیای امروز، تکنیک‌های مختلف فرایند کوچینگ برای افزایش پیشرفت در بازار کار استفاده می‌شود و دوره‌های مختلفی در این حوزه طراحی شده است که تأثیر فوق‌العاده‌ای در بهبود فرایند کسب‌وکار دارد. رابین کوچ با مدیران با تجربه کمک می کند تا صاحبان کسب‌وکار ایرانی به پیشرفت‌های زیادی در شغل خود نائل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button