۰۹۰۱۶۳۱۱۸۷۰

چرا به یک «کوچ زندگی» نیاز داریم؟

انتخاب یک مربی زندگی یک تصمیم مهم است. ممکن است در مورد قابلیت های مختلف آنها شنیده باشید و از خود پرسیده باشید که آیا باید از یک مربی زندگی برای کمک به وضعیت خود استفاده کنید. در اینجا چند راه برای تشخیص اینکه آیا به مربی نیاز دارید وجود دارد.

1. احساس گم شدن می کنید؟

گم گشتگی یا احساس گم شدن در زندگی که بسیاری از مردم با آن دست به گریبانند به این معنا است که نمی دانند چه کسانی هستند، به کجا می روند و آیا هدف یا معنایی در زندگی آن ها وجود دارد یا خیر. پاسخ به این سوالات کمی شفافیت به زندگی مردم می آورد و به آن ها در راستای بازگشت به راه درست و گوش دادن به ندای قلب خود و رهایی از گم شدن در مسیر زندگی کمک می کند.

  • آیا 10 سال بعد از فارغ التحصیلی همچنان به دنبال مسیر شغلی خود هستید؟
  • آیا در محل کار یا رابطه خود احساس عدم رضایت می کنید؟
  • در مورد کاری که می خواهید انجام دهید مطمئن نیستید؟
  • این همان کاری نیست که در حال حاضر انجام می دهید؟

احساس گم شدن اغلب افراد را به این فکر می‌اندازد که «آیا باید یک مربی زندگی بگیرم؟

احتمالاً زمان آن رسیده است که یک مربی پیدا کنید که به شما کمک کند تا استعدادهای خود را پیدا کنید و بتوانید اهداف معناداری برای خود تعیین کنید و یک برنامه عملی ایجاد کنید.

گاهی اوقات در یک سطح باقی می مانیم و در جا می زنیم و برای رسیدن به سطح بعدی حتما نیاز به کمک خواهیم داشت. پیشرفت مساوی است با شادی، و یک مربی می تواند به شما کمک کند تا در زمینه های مهم زندگی خود پیشرفت کنید. در حالی که موفقیت مستلزم کار، فداکاری و زمان است، یک مربی نه تنها به شما در تعیین اهداف و ایجاد یک برنامه عملی کمک می کند، بلکه به طور مداوم راهکارهای خوبی با پرسش هایی که مطرح می کند پیش روی ما می گذارد.

2. اجازه می‌دهید ترس شما را عقب نگه دارد!

ممکن است همه ما گاهی با چالش های زندگی خود مرعوب شویم. حتی ریچارد برانسون از سخنرانی در جمع می ترسید. تفاوت در این است که افراد موفق می دانند چگونه قدرت درونی خود را بیابند. پس اگر در غلبه بر ترس های خود مشکل دارید، به یک مربی زندگی نیاز دارید.

یک مربی می تواند به شما کمک کند ترس های خود را بشناسید و آنها را کنار بزنید. و یاد بگیرید که چگونه از آنها به عنوان نیرویی برای موفقیت استفاده کنید. یک مربی همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا طرز فکرتان را درباره ترس‌هایتان تغییر دهید و دیدگاهتان را طوری تغییر دهید که به جای تمرکز بر باورهای محدودکننده، بر روی ویژگی‌های مثبت خود تأکید کنید.

3. فکر می کنید به اندازه کافی خوب نیستید

ترس اغلب محصول باورهای محدود کننده ماست. چه تصورات نادرستی در مورد خود دارید؟ آیا به طور مداوم به خود می گویید که برای رسیدن به اهداف خود به اندازه کافی خوب نیستید؟ همه ما زخم‌های کهنه زندگی داریم، اما برخی از ما در رها کردن گذشته تلخ که ما را از حرکت رو به جلو در زندگی و رسیدن به اهدافمان محدود می‌کنند و مانع می‌شوند، مشکل داریم.

یک مربی می تواند به شما کمک کند تا باورها و ایده های قدیمی خود را به گونه ای پردازش کنید که به شما امکان می دهد به جای تمرکز بر گذشته، از الگوهای غیرمولد گذشته کار کنید، کارهای بیشتری انجام دهید و به جلو حرکت کنید.

4. عادات خود ویرانگر دارید

بسیاری از ما موفقیت خود را خراب می کنیم. ما اغلب دو گام به جلو و سه قدم به عقب برمی داریم: تغذیه سالم در طول هفته و پرخوری در آخر هفته ها، یا اجازه بدتر شدن رابطه به دلیل حسادت یا ناامنی. نوشیدن بیش از حد. صرف زمان زیاد در شبکه های اجتماعی.

اینها همه راه هایی هستند که ما زمان را تلف می کنیم و خودمان را خراب می کنیم – و می توانند نشانه هایی باشند که شما به یک مربی زندگی نیاز دارید. یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند تصمیمات بهتری بگیرید و عادت های خود ویرانگر را کنار بگذارید. اگر آماده بیرون آمدن از الگوهای قدیمی هستید، یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند تا بر موانع غلبه کنید و به رشد جدیدی دست یابید.

5. شما می خواهید قاطع تر باشید

به وضعیت فعلی خود در زندگی حرفه ای یا شخصی خود فکر کنید. آیا احساس می کنید که فرصت ها را از دست داده اید زیرا می ترسید اقدامی انجام دهید؟ اگر اعتماد به نفس شما در حدی نیست که باید باشد یا در ترسیم یک مسیر مشکل دارید زیرا به مشکلات خود نزدیک هستید و نمی توانید مراحل بعدی را ببینید، یک مربی می تواند به شما کمک کند مسیر و هدفتان را روشن تر ببینید.

بسیاری از «باید»هایی که هر روز با آنها روبرو می شوید می توانند قضاوت شما را مخدوش کنند و این وظیفه یک مربی زندگی است که درک آنچه واقعاً می خواهید را آسان تر کند و به شما کمک کند تا بفهمید چگونه آن را بدست آورید. او همچنین می تواند به شما کمک کند تا خطرات را زیرکانه ارزیابی کنید و عاقلانه با آنها رفتار کنید.

6. نمی توانید تمرکز کنید

شما یک هدف دارید، مانند راه اندازی یک تجارت – اما برای رسیدن به رویاهایتان به چیزی فراتر از یک هدف نیاز دارید. شما به یک دید روشن و انرژی متمرکز نیاز دارید تا بتوانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. یک مربی زندگی متخصصی است که می تواند به شما کمک کند تا اهداف خود را روشن کنید. از طریق هدف‌گذاری جامع و بررسی عملیات فعلی‌تان، یک مربی زندگی به شما کمک می‌کند تا آنچه را که واقعاً می‌خواهید انجام دهید و تلاش‌هایی را که به هدف شما کمک نمی‌کند کاهش دهید.

اگر تدوین یک چشم انداز روشن مشکل شما نیست، اما ایجاد یک برنامه عملی برای اجرای آن است، مربی زندگی همچنان بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. مربیان برای دانستن استراتژی های که به نتیجه می رسند آموزش دیده اند.

7. شما به مدیریت زمان بهتر نیاز دارید

شما می دانید که به تعویق انداختن کاری که امروز باید انجام دهید به فردا شما را به جایی نمی رساند، اما گاهی اوقات برای ادامه کار به کمک نیاز دارید. یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند تا از این الگوهای معکوس عبور کنید. آن‌ها مهارت‌ مدیریت زمان را به شما آموزش می‌دهند!

اگر در تلاش برای رسیدن به اهدافتان زمان یا منابعی برای تلف کردن ندارید، یک مربی می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر به پایان بازی خود برسید. یک مربی به شما نشان می دهد که برای رسیدن به آنچه می خواهید به منابع بیشتری نیاز ندارید، بلکه باید فقط تدبیر خود را به حداکثر برسانید.

8. شما با یک انتقال بزرگ روبرو هستید

اگر می خواهید شغل خود را تغییر دهید، به یک شهر جدید نقل مکان کنید یا از یک رابطه خارج شوید، به یک مربی زندگی نیاز دارید. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات زندگی که باعث می‌شود مردم فکر کنند «من به یک مربی زندگی نیاز دارم»، تغییر شغل یا جاه‌طلبی‌های شغلی است. اگر آماده جهش به یک شغل یا حرفه جدید هستید، یک مربی می تواند به شما اعتماد به نفس لازم برای انجام این کار را بدهد. اگر پول بیشتری در ذهن شماست و مطمئن نیستید که چگونه آن را به دست آورید، یک مربی زندگی می‌تواند به شما کمک کند تا با شناسایی نقاط قوت خود که می‌توانید از آنها استفاده کنید یا فرصت‌هایی که مورد توجه قرار نگرفته‌اند، راه‌هایی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button