۰۹۰۱۶۳۱۱۸۷۰

کلاس آموزشی «بال های کسب و کار»

گروه آموزشی اکو لرن با همکاری رابین کوچ در زمینه اصول راه اندازی و مدیریت کسب و کار، کلاس آموزشی بال های کسب و کار برگرار می کند. هدف از این سلسله نشست ها که با مدیریت لیلی بحیرائی مدیرعامل رابین کوچ و استاد دانشگاه برگزار خواهد شد به شرح زیر است:

  • تشریح سه گانه درآمدزایی و گام‌های رسیدن به درآمد
  • انجام تست نگرش ذهنی نسبت به پول
  • مزایای طراحی بوم کسب و کار
  • اجرای یک نمونه بوم کسب و کار

درآمدزائی

درآمدزایی موضوعی است که افراد مختلف تمایل دارند میزان آن را افزایش دهند. برخی دوست دارند از طریق استخدام شدن این کار را انجام دهند و برخی نیز می‌خواهند از طریق راه اندازی کسب و کار این عمل را محقق کنند. افرادی هم هستند که درآمد زیادی را به دست می‌آورند اما با این وجود دوست دارند که با سرمایه گذاری این درآمد را افزایش دهند. از این رو در این کلاسها به سؤال اینکه چگونه درآمدزایی کنیم؟ از جنبه‌های مختلف پاسخ داده می شود.

تست نگرش ذهنی به پول

بسیاری از صاحب نظران معتقد هستند که یکی از راههای کسب ثروت داشتن ذهنی ثروت ساز است. به عبارت دیگر، افکار و اعمال ما، افکار و اعمال مشابه را به خود جذب می‌کند. اگر به چیزهای مثبت فکر کنید، اتفاقات مثبتی نیز رخ خواهد داد. وقتی فکر و تمرکزتان حول محور ایجاد ثروت باشد، قطعا ثروت بیشتری را به زندگی خود وارد خواهید کرد.

با این وجود بسیاری هنوز نمی دانند که نگرش مثبت به پول چیست و چه کارایی دارد؟ در این کلاسها ضمن تشریح این موضوع از داوطلبان تست نگرش ذهنی به پول گرفته می شود.

طراحی بوم کسب و کار

در بخش دیگر برنامه کلاس، پیرامون ۹ قسمت مختلف بوم مدل کسب و کار که منطق و چگونگی کسب درآمد هر شرکت را نشان می‌دهد، توضیح داده می شود. و در ادامه در مورد مزایای طراحی بوم کسب و کار گفته خواهد شد.

اجرای بوم کسب و کار

در پایان نیز یک نمونه از بوم کسب و کار اجرا می شود تا علاقمندان با شیوه طراحی بوم کسب و کار بهتر آشنا شوند.

هدیه ویژه اکو لرن : یک جلسه رایگان کوچینگ کسب وکار

ثبت نام و اطلاعات بیشتر:

http://B2n.ir/k93777

 نام رویداد: بال های کسب و کار

 مکان : خیابان حافظ ، خیابان نوفل لوشاتو ، پلاک ۷۲ ، مرکز نوآوری نوفل لوشاتو

 زمان: پنجشنبه ۴ آبان و یکشنبه 7 آبان 

ساعت: ۱۶ الی ۱۸ عصر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button