۰۹۰۱۶۳۱۱۸۷۰

ایده های پولدار شدن در ایران!

انسان در تمام زندگی در تلاش است که بتواند ثروتمند شود و یا راه پولدار شدن را پیدا کند. یکی از دلایلی که انسان مجذوب طلا است به خاطر این است که این عنصر نماد پول و ثروت است. از مقبره‌‌های فراعنه باستان تا مدال‌ قهرمانان المپیک، حکایت از این دارد که انسان دیر‌زمانی است که مجذوب طلا بوده است.

حدود سال های ۱۸۴۵ تا ۱۸۵۵ را سال های «تب طلا» در آمریکا می نامند. آمریکایی ها و حتی خیلی از مهاجران، با زحمت فراوان در جستجوی طلا بودند تا به ثروت کلانی دست پیدا کنند. اما یک ضرب المثل است که می گوید:

وقتی همه دنبال طلا هستن ، تو بیل بفروش !!

در زمانی که اغلب مردم آمریکا سخت در جستجوی طلا بودند مردی بود که با فروش بیل به این جویندگان طلا، میلیونر شد و آنهایی که شبانه روز سخت کار می کردند تا به طلا و ثروت فراوان برسند هیچ کدام طلا پیدا نکرده و فقط زحمت بیهوده کشیده بودند.

آیا پولدار شدن سخت است؟

امروز راههای پولدار شدن خیلی آسان شده است و حتما نیاز نیست که برای پیدا کردن طلا و کسب ثروت، به جزیره های متروک و خرابه های دورافتاده به دنبال طلا باشید. شاهدیم که برخی افراد در بستر اینستاگرام و شبکه های اجتماعی یا با داشتن یک وب سایت به ثروت های نجومی و باورنکردنی دست یافته اند.

یکی از راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی جذب مخاطب و تبلیغات است که خیلی از این اینفلوئنسر ها توانسته اند به این هدف برسند و درآمد زیادی را از این طریق کسب کنند.

وب سایت های پولساز ایران

بسیاری از افراد بدون داشتن دانش برنامه نویسی و فقط با درک کمبودهای موجود کشور استفاده کرده و توانستند به فروشگاههای بزرگی تبدیل شوند که درآمد آنها از چند وزارتخانه پولساز هم بیشتر است. در ادامه فهرستی از فروشگاهای پولساز اینترنتی را معرفی می کنیم:

  • فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
  • فروشگاه اینترنتی بانه دات کام
  • فروشگاه اینترنتی دیجی استای
  • فروشگاه اینترنتی مدیس
  • فروشگاه اینترنتی زنبی
  • فروشگاه اینترنتی اتما (خرید قسطی)

تمام این وب سایت ها که امروز درآمدهای نجومی دارند و به ثروت های کلان رسیده اند با یک ایده خیلی ساده و با امکانات بسیار ناچیزی وارذ این عرصه شده اند.

پس هیچ‌وقت برای شروع به ساختن ثروت دیر نیست، اما اگر از جوانی شروع کنید و ایده های تولید ثروت خود را عملی کنید، پتانسیل بسیار بیشتری برای جمع‌آوری ثروت دارید و زمان بیشتری برای رشد دادن به آن ثروت با افزایش سن دارید.

مهارت شما را پولدار می کند!

یک‌شبه پول‌دارشدن تقریبا رویای غیرممکنی است مگر اینکه به یکباره در قرعه‌کشی‌ به ثروتی رسید و همیشه این شرایط برای همه یکسان نیست. از میلیون ها نفر یک نفر می تواند چنین شانس و اقبالی نصیبش شود.  افرادی که به‌ تازگی می‌خواهند وارد بازار کار شوند، درآمد بلندمدت مشاغل مختلف را بررسی می‌کنند تا سراغ کارهایی بروند که پتانسیل درآمد زیاد را دارند.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که بسیاری از مشاغل دستمزد چندصدمیلیون‌تومانی ندارند. افرادی که با این مشاغل پول‌دار شده‌اند، در کنار تخصص و مهارتی که برای پول‌درآوردن از آن استفاده می‌کنند، عادت پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را هم در خودشان ایجاد کرده‌اند و درست خرج می‌کنند. این مسئله نیز نقش مهمی در ثروتمند شدن آنها ایفا می‌کند. در ادامه، چند کار را توضیح می‌دهیم که با انجام آنها شانستان برای پول‌درآوردن و ثروتمندشدن بیشتر خواهد شد.

  • یادگیری را متوقف نکنید.
  • به دنبال یادگیری مهارت‌های منحصربه‌فرد باشید
  • پیشرفت را فراموش نکنید
  • سرمایه‌گذاری کنید

نقش شغل و پولدار شدن 

شغل نقش مهمی در پول‌دارشدن دارد اما این تنها عامل تأثیرگذار نیست. مهم این است که ذهنیت ثروتمند داشته باشید،‌ فرصت‌های پیشرفت و کسب درآمد بیشتر را شناسایی کنید و از آنها بهره ببرید.

افراد ثروتمند با قوانین پول آشنا هستند و هوش مالی‌شان را تقویت کرده‌اند. پس علاوه بر اینکه به شغلشان توجه می‌کنید، رفتارها و عادت‌هایشان را هم بررسی و از آنها الگوبرداری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button